УкрРус

Як ми з Вами працюємо

Нижче наведено хід процесу нашої з Вами співпраці, який логічно поділяється на такі стадії:

Етап 0. Знайомство.

   Цей етап хоч і «нульовий», але важливий. Ми знайомимось з Вами та Вашим маєтком. І тут нам бажано сподобатись один одному, оскільки взаємна прихильність і довіра є однією з найважливіших складових успіху нашої співпраці. Співпраці, тому що саме Ваша участь у творчому процесі допоможе нам правильно зрозуміти Ваші бажання й уподобання і втілити їх, створивши саме те, чого Ви сподівалися, і навіть трошки більше.
   Ви можете переглянути фото наших робіт та ознайомитися зі складом проекту (ескізи, креслення, кошториси тощо). Ми познайомимо Вас із принципами ландшафтного дизайну, садівництва; відповімо на Ваші запитання.
   Також важливо неспішно оглянути ділянку, щоб виявити її потенційні можливості і не упустити непомітних на перший погляд деталей; відчути «настрій» місця та його оточення.
   Ми пропонуємо заповнити анкету – вона допоможе сформулювати і систематизувати побажання всіх членів родини, які ми маємо врахувати при створенні ландшафту.


Етап 1. Ескізна пропозиція.

   Результатом цього етапу є зображення Вашого маєтку в плані, яке наочно продемонструє наше бачення щодо взаємного розташування функціональних зон (представницька зона, зона активного відпочинку, барбекю, затишна зона, плодовий сад, господарча зона та ін.) та розміщення об’єктів ландшафту (це – доріжки та площадки, композиції рослин, декоративна водойма та струмок, альпінарій та квітник, альтанка та живопліт, лава, пергола, місток, декоративний город та багато іншого).


Ескізна пропозиція

   Основою ескізної пропозиції може стати копія кадастрового плану, генплану забудівлі тощо. За відсутності плану ми виконаємо всі необхідні вимірювання й складемо опорний план.
   Отже, маючи один або декілька ескізних варіантів, Ви зможете уявити загальну картину Вашого саду. За бажанням можна виконати перспективні малюнки ключових видів та композицій. Після обговорення варіантів та внесення коректив можна переходити до наступного етапу.
   Етап ескізування триває 12-18 днів. Саме за цей час формулюються головні ідеї дизайну, які ляжуть в основу проекту.

Нагору

Етап 2. Проектування.

      Проект складається з таких обов’язкових частин:

1. Генеральний план. Це базове креслення, на якому відображені всі споруди, доріжки та площадки, ландшафтні об’єкти.

Генплан

Генплан


2. Дендроплан з асортиментною відомістю рослин – це план розташування рослин, їх видові та сортові належності.

Дендроплан

Фрагмент дендроплану


3. Розбивочне креслення доріжок та площадок – це робочий план, необхідний для виконання будівельних робіт. Як додаткова послуга може бути запропонований візерунок мощення.

Фрагмент розбивочного креслення

Фрагмент розбивочного креслення


4. Розбивочно-посадкове креслення регламентує знаходження зелених насаджень на території.

Фрагмент посадкового креслення

Фрагмент посадкового креслення


5. Кошторис. Складається з двох частин - кошторис матеріалів та кошторис робіт. В ньому зазначено кількість кожного матеріалу та обсяг робіт, їх ціна та загальна вартість.

   За бажанням замовника додатково можуть бути виконані проект системи автоматичного поливу, схема функціонального та декоративного освітлення, дизайнерські розробки з кресленнями малих архітектурних форм (альтанка, пергола, місток тощо), схема відведення води. При плануванні ділянок із складним рельєфом потрібен проект вертикального планування, картограма земляних робіт.
   Зразки документів та креслень, що складають проект, можна подивитися під час першої зустрічі.
   Детальний проект регламентує відносини замовника та виконавця і дозволяє сподіватись, що узгодженого результату буде досягнено в певний термін часу, а витрати не перевищать запланованої суми.
   Виконання проекту триває 20-40 днів.

Нагору

Етап 3. Виконання робіт.

   Реалізація проекту – це тривалий і складний процес, що включає такі стадії як винос проекту на натуру, земляні роботи, монтаж системи автоматичного зрошення, підбір матеріалів, улаштування водойми, альпінарію та інших ландшафтних об’єктів, вибір та закупівля рослин, посадкові роботи, влаштування газону та багато інших. Всі вони потребують певної послідовності та чіткого взаємного та сезонного узгодження. Можливо, зайве казати, що всі роботи мають бути виконані швидко та якісно, з мінімальними незручностями для замовника.
   Робочий процес
   Вище наведене – це ідеальний сценарій процесу створення ландшафту, дотримуючись якого ми досягали найкращих результатів. Ідеальний, але не єдиний. В будь-якому разі ми прислухаємось до Ваших побажань та внесемо в наші стосунки необхідні розумні корективи. Нам важливо, щоб протягом нашого співробітництва комфорт відчували обидві сторони. Тоді і результат буде найкращим.

Нагору

Догляд за садом

Можливі декілька схем обслуговування Вашого саду:
1 – Комплексний догляд – роботи проводяться протягом року згідно завчасно складеного та узгодженого графіка (зазвичай 2-4 рази на місяць). Такий варіант є найкращім, оскільки враховує всі необхідні заходи, роботи виконуються вчасно, Ви можете планувати свої витрати.
2 – Сезонні роботи – виконуються тільки основні види робіт, такі як укриття рослин на зиму, обрізка, відкриття саду після зими, сезонні роботи по догляду за газоном, внесення добрив – 5-7 раз протягом року.
3 – Виїзд за викликом – якщо сад не обслуговується, але Ви бачите, що його треба привести до ладу або терміново рятувати газон чи рослини. Ви дзвоните нам, ми ставимо Вас в чергу і, як тільки з’являється час, виїжджаємо на ділянку. Нема гарантій вчасності виконання робіт, витрати спрогнозувати важко.
4 – Реставрація. Спочатку проводиться інвентаризація зелених насаджень та об’єктів. Складається перелік необхідних (рекомендованих) робіт. Розробляється план заходів на весняно-літній період. Реставрація – це не разове виконання робіт, це комплекс заходів, що провадяться протягом принаймні одного сезону.


Ландшафтний дизайн. Київ, Буча, Ірпінь, Ворзель, Гостомель…